in

Agnieszka Chylińska zdradziła, dlaczego tak bardzo schudła. Wygląda już niepokojąco

Agnieszka Chylińska kocha metamorfozy i widać to na przestrzeni jej lat w pracy w mediach. Niekiedy kusiła seksapilem, a innym razem pokazywała swoją mocniejszą naturę. Tym razem można mówić o pewnym eklektyzmie i połączeniu tych dwóch stylów. Z jednej strony koronki i sukienki, a z drugiej strony irokez i kolorowe włosy.

Jednak nie to skupia uwagę jej fanów. Ci, którzy lubią artystkę, niepokoją się jej nagłą zmianą wagi

Agnieszka Chylińska schudła – i to naprawdę dużo, co widać w programach na żywo oraz licznych koncertach. Nie ma śladu po pełniejszych kształtach. Wiele osób uważa, że to wynik zajmowania się trójką dzieci, a inni uważają, że wokalistka sama narzuca sobie restrykcyjną dietę.

Dziś o 17:00‼️ Najważniejszy materiał, jaki pojawił się do tej pory o Agnieszce. Tylko w serwisie YOUTUBE.” Link wkrótce… Foto. Top Management #agnieszkachylińska #pinkpunk #facebook

1,301 Likes, 40 Comments – AGNIESZKA CHYLIŃSKA (@agnieszkachylinska) on Instagram: “Dziś o 17:00‼️ Najważniejszy materiał, jaki pojawił się do tej pory o Agnieszce. Tylko w serwisie…”

O wagę Agnieszki niepokoił się nawet ostatnio Kuba Wojewódzki, ale niewiele mu zdradziła

Dopiero nieco więcej powiedziała Magdzie Mołek – być może dlatego, że to rozmowa z kobietą?

@agnieszka.chylinska 💙 #pófinał #mamtalent #tvn Foto. Top MANAGEMENT :)) #AgnieszkaChylińska #outfitoftheday

794 Likes, 9 Comments – AGNIESZKA CHYLIŃSKA (@agnieszkachylinska) on Instagram: “@agnieszka.chylinska 💙 #pófinał #mamtalent #tvn Foto. Top MANAGEMENT :)) #AgnieszkaChylińska…”

W czasie wywiadu Agnieszka Chylińska zdradziła, że sama sobie narzuca pewne sprawy

Ja się sama odchudzam. Mam ogromną samodyscyplinę i wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała. Dokładnie tak. Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyje. Też jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie: zobacz jaka jestem mocarna, zobacz, jak ja mogę

Zaprzeczyła także, żeby korzystała z pomocy trenera personalnego, bo uważa, że nie ma takiego, który by się sprawdził w tej roli w zetknięciu z wokalistką.

11. edycja @mamtalent_tvn od 8 września w @tvn.pl 🔜 Czekamy! // Więcej zdjęć na FB . . #AgnieszkaChylińska #Chylińska #AgustinEgurrola #Ramówka #TVN #Jesień #MamTalent #Photography

374 Likes, 6 Comments – AGNIESZKA CHYLIŃSKA (@agnieszkachylinska) on Instagram: “11. edycja @mamtalent_tvn od 8 września w @tvn.pl 🔜 Czekamy! // Więcej zdjęć na FB . ….”

Czy Waszym zdaniem ta przemiana jest na plus?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Komentarze

0 komentarzy

Świadkowie Jehowy opowiedzieli o tym, co przeżyli. „To nie jest religia, to jest sekta”

Znaleziono kluczowego świadka w sprawie Komendy. Jego zeznania mogą pogrążyć morderców